Cellulit

Cellulit

Medycyna estetyczna Tychy

 

REVITAL CELLUFORM

Nowoczesna specjalna formuła, której działanie można porównać do miękkiej (łagodnej) liposukcji, jej podstawowe działanie możemy porównac do działania wyciągu z soi czy kwasu nikotynowego(vitamina PP),jest on agonista receptorów o wysokiej skuteczności (czynnej) w przypadkach zatrzymania wody i lokalnych złogów tłuszczu

Wskazania:
• Otyłość i zlokalizowane złogi tłuszczu
• cellulit
• uboga mikro-cyrkulacja
• dotlenienie tkanek

Podstawowe składniki:

Wyciąg z soi:
Pochodząca z ziaren soi lecytyna ma wspaniałe działanie w redukcji tłuszczu.
Używana w medycynie jako lek o działaniu anty-cholesterolowym i anty-trójglicerydowym ostatnio znajduje zastosowanie w kosmetyce w redukcji zastojów tłuszczowych i celululitu.
Wyciąg z lecytyny pomaga naszemu organizmowi eliminować i przekształcać tłuszcz w energię w naturalny sposób. W konsekwencji; pośladki, uda, ramiona i brzuch stają się szczuplejsze. Jest to naturalna substancja całkowicie bezpieczna i dobrze tolerowana.

Deoxycholic acid (kwas deoksycholowy):
W ludzkim organizmie kwas ten jest aktywny w zawiesinie tłuszczu w celu uzyskania absorbcji (wchłaniania) w jelicie.

Vitamin PP (Nicotinamide):
Kwasu nikotynowy obniża poziom cholesterolu, rozszerza naczynia krwionośne(może powodować zaczerwienienia i uderzenia gorąca) i podwyższa ciśnienie tętnicze. To wszystko skutkuje zwaczeniem celulitu.
 

Inne polecane zabiegi na cellulit sprawdź kliknij

Cellulit (lipodystrofia) to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej oraz patologiczne zmiany w tkance podskórnej. Cellulit pojawia się u kobiet w okresie pokwitania, w ciąży, przed menopauzą. W dzisiejszych czasach dotyczy ok. 80%kobiet po trzydziestym roku życia. Najczęściej umiejscowiony jest na udach, pośladkach, brzuchu, przedramionach. W tych miejscach u kobiet jest największe nagromadzenie tkanki tłuszczowej. Widoczne gołym okiem nierówności to adipocyty czyli komórki tłuszczowe, które potrafią zwiększyć swoją objętość nawet 60 razy! Powiększone uciskają okoliczne naczynia krwionośne i limfatyczne, co skutkuje upośledzeniem krążenia, zaleganiem chłonki(limfy), toksyn.
U części kobiet z cellulitem występuje:
*uczucie ciężkości nóg, kłopoty z krążeniem,
*nadwaga
*zaparcia
* syndrom napięcia przedmiesiączkowego z obrzękami oraz bólami trwającymi przez całą miesiączkę i później
*50% kobiet z cellulitem stosuje pigułki hormonalne; u większości z nich cellulit pojawia się w wyniku stosowania antykoncepcji. Jest to wyraźny dowód na hormonozależność cellulitu.
Na razie nie stworzono nośnika który przenosiłby aktywne substancje zawarte w kremie w głąb skóry. Jednak dzięki reklamom większość kobiet wierzy, że stosując jedynie krem lub wykonując pojedynczy zabieg odzyska gładką, jędrną skórę i zniszczy cellulit.
Ty już nie należysz do grupy zmanipulowanych kobiet. Cellulitowi można skutecznie przeciwdziałać jedynie za pomocą całej serii zabiegów i świadomego, zdrowego stylu życia.

Kontakt

Bel-Vita
ul. Rolna 47
43-100 Tychy

tel.+48 502-92-38-35
mail: belvita@interia.eu

Gabinet stomatologiczny;
medycyna estetyczna - Tychy

News

08 listopad 2015
21 listopad 2014

Promocje

©2023 bel-vita.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Search