Botox

Botox

Botox tychy

Zmarszczki mimiczne likwiduje się poprzez zmniejszenie napięcia mięśni mimicznych za pomocą toksyny botulinowej (Bocouture, Botox, Vistabel, Dysport, Azzalure). Bardzo głębokie, istniejące wiele lat, wymagają często dodatkowej korekcji preparatami wypełniającymi (kwasem hialuronowym).
Toksyną botulinową (Bocouture, Botox, Vistabel, Dysport, Azzalure) redukujemy:
-Zmarszczki królicze czyli zmarszczki na bocznych powierzchniach nosa
- Zmarszczki na czole
- Lwie zmarszczki (tzw. mars, zmarszczki między brwiami)
- Zmarszczki wokół oczu tzw. kurze łapki
- Opadający koniuszek nosa
- opadające kąciki ust
- przerost mięśni żwaczy
- dołeczki na podbródku
- zmarszczki dekoltu

1.Na czym polega leczenie botoxem?
Leczenie preparatem BOTOX® jest prostą, niechirurgiczną metodą, która pozwala wygładzić uciążliwe, głębokie bruzdy pomiędzy brwiami, zmarszczki poziome czoła, niektóre zmarszczki wokół oczu. Lekarz dokonuje kilka drodnych wstrzyknieńć preparatu botox w mięśnie które nadmiernie się kurcząc powodują powstawanie zmarszczek.Botox nie przemieszcza się do innych okolic. Jedynie miejsca leczone są pozbawione zmarszczek.

2. Kiedy pojawiają się efekty botoxu?
Widoczne działanie botoxu jest po paru dniach od zabiegu.

3. Jak długo trwa zabieg?
Zabieg wstrzykiwania botoxu czy wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym trwa kilkanaście minut. Jednak pacjent najpierw musi przyjść na wizytę konsultacyjną, aby lekarz mógł porozmawiać z pacjentem o jego problemach i oczekiwaniach, dokładnie poinformować o zabiegu, a także określić czy pacjent kwalifikuje się do danego zabiegu. W naszej przychodni konsultacja jest bezpłatna i można na nią umówić się telefonicznie.

4. Czy można uzależnić się od botoxu?
Efekt działania preparatu botox utrzymuje się 3-6miesięcy.Po tym okresie mięsnie wracają do swojej aktywności tworząc zmarszczki, więc jeśli pacjent chce utrzymać ładny wygląd decyduje się na kolejne zabiegi. Kolejne zabiegi nie są obligatoryjne, jednak po kolejnych kuracjach preparatem botox, rezultaty mogą utrzymywać się znacznie dłużej.

Medycyna estetyczna Tychy - botox Tychy

Kontakt

Bel-Vita
ul. Rolna 47
43-100 Tychy

tel.+48 502-92-38-35
mail: belvita@interia.eu

Gabinet stomatologiczny;
medycyna estetyczna - Tychy

News

08 listopad 2015
21 listopad 2014

Promocje

©2023 bel-vita.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Search